У Національному університеті цивільного захисту України відбувся День донора

08,09 та 12 квітня на базі медико-санітарної частини Національного університету цивільного захисту України відбувся День донора. Захід пройшов відповідно до потреби лікувально-профілактичних закладів міста в донорській крові згідно з листом Харківського обласного центру служби крові №207 від 27 березня 2019 року. Заготівля крові пройшла виїзними бригадами Харківського обласного центру служби крові. У Дні донора взяли участь майже 150 курсантів зі всіх факультетів університету.

Як зазначив начальник медико-санітарної частини НУЦЗУ Юрій Приходько, забір крові проводиться тільки системами одноразового користування, всі донори систематично проходять медичний огляд, комплекс лабораторних досліджень, отримують довідку про пільги та грошову компенсацію на харчування (60 грн.). У ці дні згідно з наказом ректора НУЦЗУ було заборонено залучення донорів до занять та несення служби в нарядах. «Проведення Днів донора сприяє залученню нових людей до здачі крові на добровільній безоплатній основі, а також стимулює людей до безпечного способу життя для захисту свого власного здоров’я, а також для здачі безпечної крові» , — повідомив Юрій Приходько.

За матеріалами сайту:

http://nuczu.edu.ua/ukr/nutszu/arkhiv-novyn/1288-u-nutszu-vidbuvsya-den-donora?fbclid=IwAR3UoNACxDwNFXYVE_5VH81TIT0gdgM2mSbDl4tczWmgdmZp3LtLqWE3ISA

Добавить комментарий