Порядок отримання звання «Заслужений донор України»

Отримання звання «Заслужений донор України» регламентовано Указом Президента України «Про почесні звання України»№426/2002 від 30.04.2002 р.та Законом України «Про донорство крові та її компонентів»

Відповідно до ст.. 12 Закону України «Про донорство крові та її компонентів»«Донори,які безоплатно здали кров та (або) її компоненти в кількості 100 і більше разових максимально допустимих доз, МОЖУТЬ бути нагороджені державними нагородами України»

Для отримання звання «Заслужений донор України» донору необхідно:

  1. Звернутись до закладу служби крові, де він зареєстрований
  2. Отримати документи що засвідчують наявність безоплатної здачі крові та (або) її компонентів у кількості 100 і більше разових максимально допустимих доз,завірені належним чином;
  3. Донору особисто звернутись до адміністрації за МІСЦЕМ РОБОТИ згідно указу: «Висунення кандидатур до присвоєння почесних звань здійснюється гласно за місцем роботи особи, яку представляють до нагородження у ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ установ,організацій, підприємств , незалежно від типу, форми власності та господарювання. Клопотання про присвоєння почесних звань порушується перед відповідальним органом чи організацією вищого рівня, залежно від підпорядкування.
  4. Органи,яким надано право вносити подання про присвоєння почесних звань, надсилають на ім’я Президента України зазначене подання та нагородний лист установленого зразка.

Добавить комментарий