Науково-практичний семінар «Організаційні засади надання трансфузіологічної допомоги в закладах охорони здоров’я»

Шановні колеги!
22 листопада  2019 року о 12.00 запрошуємо Вас на науково-практичний семінар «Організаційні засади надання трансфузіологічної допомоги в закладах охорони здоров’я». Місце проведення: м. Харків, вул. Клочківська, 366 (приміщення Харківського обласного центру служби крові, ІІ поверх).

 Програма
Матеріали (Презентації PDF)
Фотозвіт

              Науково-практичний семінар призначений для лікарів Харкiвськоi областi та мiста Харкiв , відповідальних за організацію та надання трансфузійної допомоги, анестезіологів — реаніматологів, хірургів, акушер — гінекологів, лікарів — лаборантів та iнших.
В рамках семінару 22 листопада  2019 року буде проведено курс лекцій та практичних занять.

              Будуть висвітленні питання щодо організації роботи лікарняних банків крові, лабораторій трансфузійної імунології, лікарняних трансфузіологічних комітетів, як обов’язкової складової частини роботи закладів охорони здоров’я по забезпеченню надання послуг з трансфузії компонентів крові та належного використання компонентів крові.

               По закінченню семінару буде видано сертифікат учасника.
З метою підготовки та планування просимо зареєструватись до 20.11.2019 року щодо участі в заході – заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/wJmXcKYLfTVfm1MQ7
Запрошуємо Вас безоплатно вступити до «Всеукраїнської асоціації донорства крові та трансфузійної допомоги», заяву члена ГО можете знайти за посиланням transfusiology.com.ua .

                Оригінал заповненої заяви надсилайте на поштову адресу: 61052 м. Харків, вул.. Велика Панасівська, буд.67, корпус літ М1.
Після  вступу до Асоціації Вам буде надіслано членський квиток.

Добавить комментарий