Науково-практичний семінар «Імуногематологічні дослідження в трансфузійній медицині»

Шановні колеги!

13 грудня 2019 року о 10.00 запрошуємо Вас на науково-практичний семінар «Імуногематологічні дослідження в трансфузійній медицині». Місце проведення: м. Харків, вул. Клочківська, 366 (приміщення Харківського обласного центру служби крові, ІІ поверх).

Програма
Фотозвіт
Презентації

Науково-практичний семінар призначений для лікарів харькiвськоi областi та мiста Харкiв , для лікарів-лаборантів, трансфузіологів, анестезіологів-реаніматологів, хірургів, акушер-гінекологів, фахівців наукових установ.

В рамках семінару 13 грудня 2019 року буде проведено курс лекцій та практичних занять.

Будуть висвітленні питання щодо організації роботи лабораторій трансфузійної імунології в закладах охорони здоров’я; проблеми та перспективи розвитку імуногематології; сучасні підходи до організації та проведення імуногематологічних досліджень; система менеджменту якості в лабораторіях трансфузійної імунологі.ї

По закінченню семінару буде видано сертифікат учасника.
З метою підготовки та планування просимо зареєструватись до 11.12.2019 року щодо участі в заході – заповнити реєстраційну форму за посиланням https://forms.gle/72odJ3z76JoCETTa7.

Запрошуємо Вас безоплатно вступити до «Всеукраїнської асоціації донорства крові та трансфузійної допомоги», заяву члена ГО можете знайти за посиланням transfusiology.com.ua.
Оригінал заповненої заяви надсилайте на поштову адресу: 61052 м. Харків, вул.. Велика Панасівська, буд.67, корпус літ М1.
Після вступу до Асоціації Вам буде надіслано членський квиток.

Добавить комментарий