Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної та виробничої трансфузіології»

Висловлюємо Вам свою повагу і запрошуємо до участі в роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання клінічної та виробничої трансфузіології»,присвяченої 80-річчу з дня заснування Харківської обласної станції переливання крові, яка відбудеться 12 — 13 вересня 2019 року в м. Харкові. Науково-практична конференція включена до «Реєстру з’їздів, конгресів,симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 році», узгоджено з Національною академією медичних наук України та затверджено Міністерством охорони здоров’я України, № п/п 270. Після закінчення Конференції учасники отримають Сертифікат учасника.
Готується видання збірника тез з тематики конференції. Під час конференції буде проводитись виставка медичного обладнання, фармацевтичної продукції та презентація медичних видань.

Установи — організатори проведення заходу:

 • Департамент охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації
 • ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України»
 • ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України»
 • КЗОЗ «Харківський обласний центр служби крові»
 • Кафедра анестезіології, інтенсивної терапії, трансфузіології та гематології ХМАПО
 • ГО «Всеукраїнська асоціація донорства крові та трансфузійної допомоги»
 • ГО «Фундація медичного права та біоетики України»

Місце проведення:м. Харків

Реєстрація учасників:12 вересня 2019 року – 800-1000

Початок роботи конференції:12-13 вересня 2019 року – 1000

Мета конференції: висвітлення питань реформування служби крові України, забезпечення реалізації державної політики з надання трансфузіологічної допомоги пацієнтам в установах та закладах охорони здоров’я, забезпечення якісними та безпечними компонентами і препаратами донорської крові, реалізація правовідносин у сфері донорства крові та її компонентів з огляду на сучасні вимоги.

 Рубрикатор теми конференції:

 1. Стан і перспективи розвитку Служби крові України;
 2. Роль і місце установ служби крові в реформуванні медичної галузі України;
 3. Організація  роботи лікарняних банків крові;
 4. Питання якості і біологічної безпеки у виробничій та клінічній трансфузіології;
 5. Сучасні досягнення клінічної трансфузіології;
 6. Сучасні направлення розвитку гемостазіології;
 7. Сучасний стан розвитку імуногематології;
 8. Стратегія  розвитку добровільного безоплатного донорства та особливості формування донорства крові на території України;
 9. Правове забезпечення трансфузіологічної допомоги в Україні.

Форми участі в роботі конференції:

 • участь з доповіддю (доповідач);
 • участь без доповіді (слухач);
 • заочна;
 • стендова доповідь;
 • виставкові стенди фірм виробників та постачальників

Робочі мови конференції: українська,російська, англійська.

Технічні засоби: мультимедійний проектор.

Для участі у науково-практичної конференції просимо пройти реєстрацію запосиланням: https://docs.google.com/forms/d/18YXabZ8sRPmjzq3evXygGpV-y7FVVlUW2ws8Di843zo/edit

Заявки на участь у науково-практичної конференції приймаються до 1 серпня 2019 року.

Якщо Ви бажаєте виступити з доповіддю наміжнародній науково-практичній конференції, будь ласка, заповніть реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOCXK4L3m992rHHn8CpQskiv8fTw2Y3d2SL_X1xV3eChR95g/viewform

Реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА!

Заявки на виступ з доповіддю у науково-практичній конференції приймаються до 1 серпня 2019року. Теми доповідей будуть розглянуті та затверджені оргкомітетом. Матеріали для включення в збірник тез надаються до 20 липня 2019 року.Тези надсилайте на електронну адресу ipktm@ukr.net. Вимоги до оформлення тез доповідей додаються. Додаткову інформацію про участь у конференції можна отримати на офіційному сайті ГО «Всеукраїнська асоціація донорства крові та трансфузійної допомоги» http://transfusiology.com.ua/ та на сайті Харківського обласного центру служби крові http://bloodservice.org.ua/

Заявки і тези повинні бути надіслані не пізніше зазначених термінів!

Оплата проводиться:

ФОП Токар Ігор Олександрович Р/С 26007060250083 у Харків. ГРУ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Харків    МФО351533                                                                                                              

Код 2347801055

Токар Ігор Олександрович                                                                            

Форми оплати: у відділеннях Приватбанку через касу або через систему Приват-24

Вид платежу

 •  Реєстраційний внесок (отримання інформаційних матеріалів по конференції, збірника тез і сертифіката учасника)  – 500 грн
 • Виставковий стенд,рекламна інформація  – за інформацією звертатися за телефоном +380-50-677-23-17 Малигон Олена

Для всіх видів платежу необхідно зазначити прізвище та ініціали учасника або назву організації                                                    

Документи про оплату можливо отримати на конференції або поштою.

Всі довідки про оплату:

Токар Ігор Олександрович                      

Телефон: 050-300-77-00

Відповідальний за формування програми науково-практичної конференції:                                                                                               

Президент ГО «Всеукраїнська асоціація донорства крові та трансфузійної допомоги», к.мед.н   Малигон Олена +380-50-677-23-17

З організаційних питань: Менеджер Моргай Лідія +380-95-682-09-78

З питань матеріалів тез:завідуючий відділом науково-організаційної і патентно-ліцензійної роботи Берекета Ярослав +380-67-280-17-95

Бронювання номерів у готелі

Готель «Харків» пл. Свободи, 7

*Типи номерів

 • DBL C — при поселенні 1 людини – 950 UAH, при поселенні 2-х осіб – 1200 UAH (двомісний номер економ класу, обладнаний великим двоспальним ліжком, холодильником, телевізором, телефоном. У номері – повний санвузол з комплектом рушників, феном та косметичними приладдями)                                                                             
 • DBL B — при поселенні 1 людини – 1050UAH, при поселенні 2-хчоловік – 1450 UAH (двомісний стандарт, однокімнатний номер з великим ліжком, робочим столом та стільцем, оснащений необхідною технікою – телевізором, холодильником, телефоном, кондиціонером. У номері – повний санвузол з комплектом рушників, феном та косметичними приладдями)
 • DBL A — при поселенні 1 людини – 1450 UAH, при поселенні 2-х чоловік – 1850 UAH (однокімнатний номер, що складається з невеликого перед покою і просторої спальної кімнати, оснащений сучасними зручними меблями: великим ліжком, робочим столом, кріслом та стільцями. Номер оснащений телевізором, холодильником, телефоном, кондиціонером. Ванна кімната оснащена феном, набором рушників, халатами, капцями та косметичними приладдями)
 • TWN B — при поселенні 1 людини – 1050UAH, при поселенні 2-хчоловік – 1450 UAH (двомісний стандарт, однокімнатний номер з двома ліжками,робочим столом та стільцем, оснащений телевізором, холодильником, телефоном, кондиціонером. У номері – повний санвузол з комплектом рушників, феном та косметичними приладдями)
 • TWN A — при поселенні 1 людини – 1450 UAH, при поселенні 2-х чоловік – 1850 UAH(однокімнатний номер, що складається з невеликого передпокою і просторою спальної кімнати, оснащений двома ліжками, робочим столом, кріслом та стільцями. Номер оснащений телевізором, холодильником, телефоном, кондиціонером. Ванна кімната оснащена феном, набором рушників, халатами, тапочками та косметичними приладдями)
 • SINGLE — при поселенні 1 людини – 850 UAH(одномісний номер економ-класу одномісні номери економ-класу, площею 17 кв. м складаються зоднієї кімнати, в якій зібрано ліжко 100 * 200, холодильник, робочий стіл, телевізор, телефон. Кожен номер оснащений санвузлом з душовою кабіною, феном, комплектом рушників та косметичними приладдями)
 • JUNIORSUITEпри поселенні 1 людини – 1700 UAH, при поселенні 2-х чоловік 2050 UA(напівлюкс,однокімнатний номер з великим ліжком, робочим столом, стільцями та диваном, оснащений телевізором, холодильником, телефоном,кондиціонером. Велика ванна кімната з комплектом рушників, халатів, феном такосметичними приладдями)
 • SuiteB — при поселенні 1людини – 2700 UAH,при поселенні 2-х чоловік – 3000 UAH(однокімнатний номер люкс, оснащений всім необхідним: великим двоспальним ліжком,телевізором, холодильником, телефоном, кондиціонером. Ванна кімната оснащенафеном, набором рушників, халатами, капцями та косметичними приладдями. У ційкатегорії є кілька номерів з окремими ліжками та номери з диванами, якіпередбачають розміщення трьох осіб)
 • Studio — при поселенні 1 людини – 2950UAH, при поселенні 2-хчоловік – 3300 UAН(однокімнатний номер з комфортабельними меблями. Номер оснащений всім необхідним: великим двоспальним ліжком, телевізором, холодильником, сейфом, телефоном,кондиціонером. Ванна кімната оснащена феном, набором рушників, халатами,капцями та косметичними приладдями)
 • Suite – при поселенні 1 людини – 3650UAH, при поселенні 2-хчоловік –4000 UAH(двокімнатний номер, з великим двоспальним ліжком, диваном, робочим столом,сейфом, телевізором, холодильником, телефоном і кондиціонером. Ванна кімнатаоснащена феном, набором рушників, халатами, капцями та косметичними приладдями)
 • SingleVip — при поселенні 1особи – 1950 UAH,при поселенні 2 осіб– 2250 UAH
 • (однокімнатний номер, оснащений  двоспальним ліжком, телевізором, холодильником, телефоном, кондиціонером. Ванна кімната оснащена феном,набором рушників, халатами, капцями та косметичними приладдями)

З питань бронювання місць звертатися за телефоном служби прийому та розміщення готелю «Харків»:

+38 (057) 758-00-08
+38 (057) 719-46-15
+38 (067) 570-98-58
Viber +38 (063) 854-07-17

майд. Свободи, 7, м. Харків, 61022, Україна

Premier Palace Hotel Kharkiv, пр. Незалежності, 2

*Типи номерів

 • Класичний номер — 3780 UAH (однокімнатний номер з широким двоспальним ліжком, телевізором, безкоштовний Wi-Fi в номері,наявність ванної кінати)
 • Прем’єр Дабл — 4050 UAH(однокімнатний номер з широким двоспальним ліжком, , безкоштовний Wi-Fiв номері, наявність ванної кінати, телефо, ваги)
 • Делюкс — 5760 UAH(однокімнатний номер з широким двоспальним ліжком, телевізором, безкоштовний Wi-Fi в номері,наявність ванної кінати, дзеркало для макіяжу з підсвітленням,сейф +сніданок)
 • Люкс — 6660 UAH(двокімнатний номер з широким двоспальним ліжком,телевізором, безкоштовний Wi-Fi в номері, наявність ванної кінати, дзеркало длямакіяжу з підсвітленням, мінібар +сніданок)

З питань бронювання місць звертатися за телефоном служби прийому та розміщення готелю «Premier Palace»:

+38 057 766 44 00

пр. Незалежності, 2, Харків 61058, Україна  

З повагою, Оргкомітет

Добавить комментарий