«Гостра крововтрата та критерії її оцінки»

9 листопада 2019 р.

Програма семінару
Фотозвіт
Матеріали (презентації PDF)

Шановні колеги!

9 листопада  2019 року о 10.00 запрошуємо Вас на науково-практичний семінар «Гостра крововтрата та критерії її оцінки». Місце проведення: м. Харків, вул. Клочківська, 366 (приміщення Харківського обласного центру служби крові, ІІ поверх).


Науково-практичний семінар призначений для лікарів харькiвськоi областi та мiста Харкiв , відповідальних за організацію та надання трансфузійної допомоги,анестезіологів — реаніматологів, хірургів, акушер — гінекологів та iнших.

В рамках семінару 9 листопада  2019 року буде проведено курс лекцій та практичних занять.

Будуть висвітленні питання щодо організації роботи лікарняних банків крові, належного використання компонентів крові; сучасних підходів до корекції гострої крововтрати та критерії її оцінки з урахуванням показників гемодинаміки, водно-електролітного балансу, кислотно – лужної рівноваги та аналізу системи гемостазу; тактики трансфузійної терапії.

По закінченню семінару буде видано сертифікат учасника.

З метою підготовки та планування просимо зареєструватись до 07.11.2019 року щодо участі в заході – заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/rq4hHYtAofBEFDzP7

Запрошуємо Вас безоплатно вступити до «Всеукраїнської асоціації донорства крові та трансфузійної допомоги», заяву члена ГО можете знайти за посиланням transfusiology.com.ua.

Оригінал заповненої заяви надсилайте на поштову адресу: 61052 м. Харків, вул.. Велика Панасівська, буд.67, корпус літ М1.

Після  вступу до Асоціації Вам буде надіслано членський квиток.